Původní – Můj dopis

Můj dopis

Nebuďte pošťák a věnujte se svému byznysu

Konec špinění rukou inkoustem, říznutí papírem, olizování obálek a tahání dopisů na poštu. Konec hodinám stráveným nad kompletováním stovek dopisů.

Pokud váš zaměstnanec tráví jen 2 hodiny týdně výše zmíněnou administrativou a pochůzkami na poštu, může vás odeslání jediného dopisu stát i 83 Kč. U nás vás stojí odeslání nejdražšího typu dopisu přes Můjdopis.cz z pohodlí kanceláře pouhých 35 Kč.

Nechte zasílání vašich dopisů na nás!

[wm_button url=”/kontakt” color=”gray” size=”xl”]To potřebuji![/wm_button][wm_content_module columns=”3″ count=”3″ order=”old” tag=”uvod”][/wm_content_module]

Pošleme to za vás!

Ušetřete čas i peníze a nechte zasílání hromadné korespondence na nás. Umíme klasickou hromadnou poštu i marketingové dopisy. Máte dopisů opravdu hodně? Napojíme vás do systému přes API!

Hromadná pošta

Tato služba slouží k zaslání dopisů do celého světa a to již od jednoho kusu. Dopisy nahrané do 14:00 pracovního dne se tisknou ještě tentýž den a odesílají se následující pracovní den. Takto umíme zpracovat tisíce dopisů denně.

[wm_button url=”/sluzby/hromadna-posta/” color=”blue” size=”m”]Více informací[/wm_button] MKT posta

Marketingové dopisy

Jedná se o zasílání neadresných letáků v rámci České a Slovenské republiky nejméně na 1 000 adres. Zásilku odesíláme do 5 pracovních dnů a k ní umíme např. i přibalit vzorek produktu. Chcete poslat ukázku dopisu? Napište nám.

[wm_button url=”/sluzby/marketingove-dopisy/” color=”blue” size=”m”]Více informací[/wm_button]

Komu je služba určena?

Zasílat hromadnou korespondenci přirozeně mohou firmy, ale i jednotlivci. Služba je určena všem, co chtějí šetřit čas i peníze a věnovat se naplno svému podnikání. Vybrali jsme pro vás ale zajímavé příklady využití našich služeb:

Firma

Firmám

Klienti využívající službu Hromadná pošta jsou převážně firmy z oblasti inkasních společností, které mají větší množství nesplacených pohledávek a prostřednictvím naší služby zasílají pravidelné upomínky.

Marketingový dopis pak využívají všechny firmy, které potřebují oslovit větší množství zákazníků. K našim klientům patří např. finanční společnosti, velkoobchodní společnosti a firmy poskytující služby v mnoha různých oborech.

Advokátním kancelářím

Advokátní kanceláře využívají především službu Hromadná pošta pro zasílání předžalobních upomínek a další korespondence. Pro zasílání doporučené pošty tak nemusí chodit na poštu a vše zařídí z pohodlí kanceláře.

Ušetřete čas
i peníze!

Pošlete nám seznam kontaktů a obsah dopisu a my už vše ostatní zařídíme za vás!

[wm_button url=”/kontakt” color=”green” size=”xl”]Zachraňte mě![/wm_button]

Balíčky služeb

Vybrat si můžete již hotový balíček služeb, nebo společně vymyslíme zcela individuální řešení

[rpt name=”6491″]

Posíláte více jak 1000 ks marketingových dopisů po České republice?

[wm_button url=”/kontakt” color=”blue” size=”l”]Napište nám[/wm_button]

Kdo vlastně jsme?

Náš tým má více než 15 let zkušeností s řízením vymáhacího procesu pohledávek v mezinárodních inkasních společnostech kde jsme se podíleli na implementaci inovativních řešeních pro vymáhání pohledávek nejen za fyzickými osobami, ale také podnikateli a společnostmi.

Po tuto dobu našeho působení jsme pomohli vrátit nezaplacené pohledávky věřitelům zpět v objemu více jak 1mld Kč a nastavit správné procesy správy pohledávek u stovek firem v ČR.

Tuto zkušenost společně s vlastním vývojem robustního systému na správu pohledávek, který je primárně zaměřen právě pro inkasní agentury a velké korporátní společnosti, jsme se rozhodli zpřístupnit i živnostníkům a malým firmám.

O nas

Přejete si řešení na míru, nebo máte jakýkoliv dotaz ohledně našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat a společně nalezneme to nejlepší řešení.    Zvolte si balíček služeb:

    Nevíte přesně, který z balíčků je přesně pro vás? Zkuste nám popsat, jaké máte potřeby. Máte zájem o:

    Přibližný počet dopisů na kampaň nebo měsíčně:

    cs_CZCzech