Stripe

Bezpečnost plateb prováděných v naší aplikaci je pro nás důležitá, proto spolupracujeme s platební bránou Stripe.

V tomto článku se zaměříme na to, proč je tato platební brána pro uživatele aplikace bezpečná.

Stripe je již několik let na trhu a za tu dobu si získala velkou popularitu. Jedním z faktorů, díky kterému si získala důvěru uživatelů internetu, je bezpečnost. Stripe totiž využívá několik opatření pro zabezpečení finančních transakcí.

Především je důležité uvést, že Stripe využívá šifrování. To znamená, že data, která se přenášejí mezi platební bránou a bankou, jsou šifrována pomocí SSL certifikátů. Tyto certifikáty zajišťují, že data jsou přenášena v bezpečném formátu, který umožňuje pouze příjemci interpretovat obsah.

Dalším způsobem, jak Stripe zabezpečuje finanční transakce, je použití tokenů. Když uživatel zadá své platební údaje, tyto údaje nejsou zpracovávány a ukládány na serveru obchodníka. Místo toho Stripe vygeneruje unikátní token, který slouží k ověření platby. Tokeny jsou bezpečné, protože obsahují pouze referenci na platební údaje, které jsou uložené na serverech společnosti Stripe.

Na konec, Stripe má přísná pravidla pro ochranu osobních údajů svých uživatelů. Společnost ukládá údaje o platebních kartách a osobních údajích v bezpečném datovém centru, který splňuje certifikaci PCI DSS. Tato certifikace je předpis, který je vydáván kreditními společnostmi pro zajištění bezpečnosti platebních údajů.

V České republice je Stripe povinna dodržovat další bezpečnostních opatření, například musí být zajištěn soulad s evropskou ochranou osobních údajů GDPR.

Všechny tyto kroky, které Stripe aplikuje k zabezpečení platebních transakcí, činí z této platební brány velmi bezpečnou a spolehlivou platební bránu. Proto si můžete být jisti, že vaše platební údaje budou chráněny a že vaše platby budou bezpečné.

Přejete si řešení na míru, nebo máte jakýkoliv dotaz ohledně našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat a společně nalezneme to nejlepší řešení.    Zvolte si balíček služeb:

    Nevíte přesně, který z balíčků je přesně pro vás? Zkuste nám popsat, jaké máte potřeby. Máte zájem o:

    Přibližný počet dopisů na kampaň nebo měsíčně:

    cs_CZCzech