Stripe

Bezpečnost plateb prováděných v naší aplikaci je pro nás důležitá, proto spolupracujeme s platební bránou Stripe.

V tomto článku se zaměříme na to, proč je tato platební brána pro uživatele aplikace bezpečná.

Stripe je již několik let na trhu a za tu dobu si získala velkou popularitu. Jedním z faktorů, díky kterému si získala důvěru uživatelů internetu, je bezpečnost. Stripe totiž využívá několik opatření pro zabezpečení finančních transakcí.

Především je důležité uvést, že Stripe využívá šifrování. To znamená, že data, která se přenášejí mezi platební bránou a bankou, jsou šifrována pomocí SSL certifikátů. Tyto certifikáty zajišťují, že data jsou přenášena v bezpečném formátu, který umožňuje pouze příjemci interpretovat obsah.

Dalším způsobem, jak Stripe zabezpečuje finanční transakce, je použití tokenů. Když uživatel zadá své platební údaje, tyto údaje nejsou zpracovávány a ukládány na serveru obchodníka. Místo toho Stripe vygeneruje unikátní token, který slouží k ověření platby. Tokeny jsou bezpečné, protože obsahují pouze referenci na platební údaje, které jsou uložené na serverech společnosti Stripe.

Na konec, Stripe má přísná pravidla pro ochranu osobních údajů svých uživatelů. Společnost ukládá údaje o platebních kartách a osobních údajích v bezpečném datovém centru, který splňuje certifikaci PCI DSS. Tato certifikace je předpis, který je vydáván kreditními společnostmi pro zajištění bezpečnosti platebních údajů.

V České republice je Stripe povinna dodržovat další bezpečnostních opatření, například musí být zajištěn soulad s evropskou ochranou osobních údajů GDPR.

Všechny tyto kroky, které Stripe aplikuje k zabezpečení platebních transakcí, činí z této platební brány velmi bezpečnou a spolehlivou platební bránu. Proto si můžete být jisti, že vaše platební údaje budou chráněny a že vaše platby budou bezpečné.

Do you wish for a tailor-made solution or do you have any questions about our service? Do not hesitate to contact us and together we will find the best solution.  Choose your suitable tariff

  Do you not know which one is the most suitable for you? Try to describe to us, what your needs are. Are you interested in:

  Approximate number of letters per campaign or monthly:

  TRILU Contact s.r.o.

  Na Hádku 1149

  107 00 Praha –⁠ Dubeč

  en_GBEnglish