Původní – Můj dopis

Můj dopis

Nebuďte pošťák a věnujte se svému byznysu

Konec špinění rukou inkoustem, říznutí papírem, olizování obálek a tahání dopisů na poštu. Konec hodinám stráveným nad kompletováním stovek dopisů.

Pokud váš zaměstnanec tráví jen 2 hodiny týdně výše zmíněnou administrativou a pochůzkami na poštu, může vás odeslání jediného dopisu stát i 83 Kč. U nás vás stojí odeslání nejdražšího typu dopisu přes Můjdopis.cz z pohodlí kanceláře pouhých 35 Kč.

Nechte zasílání vašich dopisů na nás!

[wm_button url=”/kontakt” color=”gray” size=”xl”]To potřebuji![/wm_button][wm_content_module columns=”3″ count=”3″ order=”old” tag=”uvod”][/wm_content_module]

Pošleme to za vás!

Ušetřete čas i peníze a nechte zasílání hromadné korespondence na nás. Umíme klasickou hromadnou poštu i marketingové dopisy. Máte dopisů opravdu hodně? Napojíme vás do systému přes API!

Bulk mail

Tato služba slouží k zaslání dopisů do celého světa a to již od jednoho kusu. Dopisy nahrané do 14:00 pracovního dne se tisknou ještě tentýž den a odesílají se následující pracovní den. Takto umíme zpracovat tisíce dopisů denně.

[wm_button url=”/sluzby/hromadna-posta/” color=”blue” size=”m”]Více informací[/wm_button] MKT posta

Marketing letters

Jedná se o zasílání neadresných letáků v rámci České a Slovenské republiky nejméně na 1 000 adres. Zásilku odesíláme do 5 pracovních dnů a k ní umíme např. i přibalit vzorek produktu. Chcete poslat ukázku dopisu? Napište nám.

[wm_button url=”/sluzby/marketingove-dopisy/” color=”blue” size=”m”]Více informací[/wm_button]

Komu je služba určena?

Zasílat hromadnou korespondenci přirozeně mohou firmy, ale i jednotlivci. Služba je určena všem, co chtějí šetřit čas i peníze a věnovat se naplno svému podnikání. Vybrali jsme pro vás ale zajímavé příklady využití našich služeb:

Firma

Firmám

Klienti využívající službu Bulk mail jsou převážně firmy z oblasti inkasních společností, které mají větší množství nesplacených pohledávek a prostřednictvím naší služby zasílají pravidelné upomínky.

Marketingový dopis pak využívají všechny firmy, které potřebují oslovit větší množství zákazníků. K našim klientům patří např. finanční společnosti, velkoobchodní společnosti a firmy poskytující služby v mnoha různých oborech.

Advokátním kancelářím

Advokátní kanceláře využívají především službu Bulk mail pro zasílání předžalobních upomínek a další korespondence. Pro zasílání doporučené pošty tak nemusí chodit na poštu a vše zařídí z pohodlí kanceláře.

Ušetřete čas
i peníze!

Send us a list of contacts and content of the letter and we will arrange everything else zařídíme za vás!

[wm_button url=”/kontakt” color=”green” size=”xl”]Zachraňte mě![/wm_button]

Balíčky služeb

Vybrat si můžete již hotový balíček služeb, nebo společně vymyslíme zcela individuální řešení

[rpt name=”6491″]

Posíláte více jak 1000 ks marketingových dopisů po České republice?

[wm_button url=”/kontakt” color=”blue” size=”l”]Napište nám[/wm_button]

Who are we?

Náš tým má více než 15 let zkušeností s řízením vymáhacího procesu pohledávek v mezinárodních inkasních společnostech kde jsme se podíleli na implementaci inovativních řešeních pro vymáhání pohledávek nejen za fyzickými osobami, ale také podnikateli a společnostmi.

Po tuto dobu našeho působení jsme pomohli vrátit nezaplacené pohledávky věřitelům zpět v objemu více jak 1mld Kč a nastavit správné procesy správy pohledávek u stovek firem v ČR.

Tuto zkušenost společně s vlastním vývojem robustního systému na správu pohledávek, který je primárně zaměřen právě pro inkasní agentury a velké korporátní společnosti, jsme se rozhodli zpřístupnit i živnostníkům a malým firmám.

O nas

Do you wish for a tailor-made solution or do you have any questions about our service? Do not hesitate to contact us and together we will find the best solution.    Choose your suitable tariff

    Do you not know which one is the most suitable for you? Try to describe to us, what your needs are. Are you interested in:

    Approximate number of letters per campaign or monthly:

    en_GBEnglish